O nás

O nás

Jsme rodina zabývající se prodejem šperků z různých materiálů. Jmenuji se Markéta a od dětství mě provází přezdívka ,,Mahu,,. Konkrétně já prodávám především šperky z chirurgické oceli a stříbra.

Svůj kamenný obchod jsem otevřela poprvé v září 2014 a to výhradně s chirurgickou ocelí. Od té doby prošel mnoha změn. Postupem času jsem rozšířila sortiment o stříbrné šperky a přestěhovala se do obchodního centra na adresu: OC Forum, Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, 400 01. Zde si osobně můžete vybrat svůj krásný šperk.

Po nuceném zavření obchodů 13. března 2020 vinou světové pandemie jsem se rozhodla, že zachráním dlouholeté podnikání a lásku ke své práci právě založením tohoto internetového obchodu. Věřím, že tento krok uvítá mnoho mých stálých a spokojených zákazníkům a rozšířím tak řady o zákazníky nové.

V internetovém obchodě najdete nepřeberné množství různých šperků z chirurgické oceli od řetízků, náhrdelníků, náramků, náušnic, prstýnků, snubních prstýnků, přívěsků.

Mnohé z uvedených šperků testuji sama na sobě, nechci nabízet nic, co bych sama nebyla ochotna na své tělo vzít.

Mým cílem je nabídnout zákazníkům široký sortiment kvalitního zboží z oblasti šperků za přijatelnou cenu. V nabídce jsou šperky pro ženy, muže i děti. Snažím se pracovat na přehlednosti těchto stránek, abych Vám ušetřila čas při výběru. Usiluji o to, aby se k Vám vybrané zboží dostalo pokud možno obratem.

Budu ráda, když se nakupování v mém internetovém obchodě stane Vaším potěšením a budete mít z pořízeného šperku radost.  Také budu ráda, když se budete vracet a najdete vhodné dárky i pro Vaše blízké. Pokud si nebudete s výběrem šperku vědět rady, s důvěrou se na mě obraťte, ráda Vám poradím a pomohu. Řadu šperku Vám upravím na míru, jejich délkou či vyměním komponent (americké zapínání za karabinku na náramku či řetízku). Vaše spokojenost je u mě na prvním místě, vyjdu Vám vstříc a vždy budu hledat nejlepší řešení.  Chci pro Vás pracovat s nadšením, péčí a  láskou.

Vaše Šperky Mahu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení