O nás

O nás

Jsme rodina zabývající se prodejem šperků z různých materiálů. Jmenuji se Markéta a od dětství mě provází přezdívka ,,Mahu,,. Konkrétně já prodávám především šperky z chirurgické oceli a stříbra.

Svůj kamenný obchod jsem otevřela poprvé v září 2014 a to výhradně s chirurgickou ocelí. Od té doby prošel mnoha změn. Postupem času jsem rozšířila sortiment o stříbrné šperky a přestěhovala se do obchodního centra na adresu: OC Forum, Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, 400 01. Zde si osobně můžete vybrat svůj krásný šperk.

Po nuceném zavření obchodů 13. března 2020 vinou světové pandemie jsem se rozhodla, že zachráním dlouholeté podnikání a lásku ke své práci právě založením tohoto internetového obchodu. Věřím, že tento krok uvítá mnoho mých stálých a spokojených zákazníkům a rozšířím tak řady o zákazníky nové.

V internetovém obchodě najdete nepřeberné množství různých šperků z chirurgické oceli od řetízků, náhrdelníků, náramků, náušnic, prstýnků, snubních prstýnků, přívěsků.

Mnohé z uvedených šperků testuji sama na sobě, nechci nabízet nic, co bych sama nebyla ochotna na své tělo vzít.

Mým cílem je nabídnout zákazníkům široký sortiment kvalitního zboží z oblasti šperků za přijatelnou cenu. V nabídce jsou šperky pro ženy, muže i děti. Snažím se pracovat na přehlednosti těchto stránek, abych Vám ušetřila čas při výběru. Usiluji o to, aby se k Vám vybrané zboží dostalo pokud možno obratem.

Budu ráda, když se nakupování v mém internetovém obchodě stane Vaším potěšením a budete mít z pořízeného šperku radost.  Také budu ráda, když se budete vracet a najdete vhodné dárky i pro Vaše blízké. Pokud si nebudete s výběrem šperku vědět rady, s důvěrou se na mě obraťte, ráda Vám poradím a pomohu. Řadu šperku Vám upravím na míru, jejich délkou či vyměním komponent (americké zapínání za karabinku na náramku či řetízku). Vaše spokojenost je u mě na prvním místě, vyjdu Vám vstříc a vždy budu hledat nejlepší řešení.  Chci pro Vás pracovat s nadšením, péčí a  láskou.

Vaše Šperky Mahu.